O mnie

Ubezpieczam
od ponad 20 lat.

Nazywam się Bogdan Anasiewicz, od 20 lat jestem licencjonowanym agentem ubezpieczeniowym. W mojej ofercie znajdą Państwo pełną gamę produktów ubezpieczeniowych, które dobieram do Państwa prywatnych i biznesowych wymagań. W ważnych sprawach jestem zawsze do dyspozycji klienta, nawet po godzinach pracy.

house Icon
Dom lub/i mieszkanie

W zakresie ubezpieczeń majątkowych oferuję atrakcyjne polisy na ubezpieczenie domu lub mieszkania.

car Icon
Samochód prywatny lub/i firmowy

Dostępna jest bogata oferta ubezpieczeń komunikacyjnych: OC, AC, NNW oraz pakiety.

rodzina Icon
Życie i zdrowie swoje lub/i najbliższych

W ramch ubezpieczeń na życie i zdrowie, proponuję szereg rozwiązań dla zabezpieczenia przyszłości.

samolot Icon
Podróż i wypoczynek

Ubezpieczenia turystyczne z szeroka ofertą ubezpieczeń czekają na tych którzy kochają podróże.

auba wideo
Moja Misja

Video prezentacja

Korzystając ze sprawdzonych rozwiązań oferuję moim klientom wysokiej jakości produkt ubezpieczeniowy ze stałą obsługą i wsparciem przy formalnościach.

Linia czasu

Agent Ubezpieczeniowy od 20 lat.

W tym czasie widziałem jak w latach 90, z koniecem roku ustawiały się kolejki żeby kupić polisę oc PZU, Warty, Westy, Hestji - proszę nie mylić z ErgoHestią. Pamiętam, żeby zostać agentem ubezpieczeniowym wymagano kurs, który w Warcie trwał 3 miesiące, uczyłem się warunków ubezpieczenia, taryf do wyliczewnia składki. Wiedzę otrzymywaliśmy od najlepszych: Krzyśka Łukowskiego, Danuty Kędzierskiej, Wiesia Żolika, dyr Szyborskiego. Początkowo do klientów telefonowałem z budki telefonicznej, polisy pisałem przez kalkę, a składki liczył kalkulator. Zgłaszanie szkód w oddziale Warty odbywały się tylko w godzinach pracy 7-15 od poniedziałku do piątku. Kolejne lata przynosiły zmiany- oczywiście na lepsze. Przybywało nowych Towarzystw Ubezpieczeniowch, klienci mogli ubezpieczać coraz to nowe rzeczy, upowszechnił się telefon komórkowy, pojawiły się reklamy ubezpieczeniowe w telewizji. Następne lata wprowadzały do branży komputery, najpierw wielkie i drogie, potem 6kg-owe laptopy. Teraz mamy w branży miniaturyzację, szybki internet, centralne rejestry, polisy rejestrowane na serwerach i drukowane na kolorowych drukarkach, mamy strony www, pocztę e-mail, internet. Ten ogromny skok technologiczny otwiera nowe możliwości w kontaktowaniu się z klientem, jednak klienci nadal cenią sobie osobiste spotkania, dają one dużo satysfakcji ale też pozwalaję znaleść odpowiednią dla Ciebie ochronę, która da gwarancję pokrycia strat.

1997 2000 2003 2006 2016 2023
1997 Kolejki do Warty, PZU i Hestji
2000 Telefon z budki, polisa przez kalkę, kalkulator
2003 Zgłaszanie szkód od Poniedziałku do Piątku od 7:00 do 15:00.
2006 Strony www, poczta e-mail, laptop
2016 Szybki internet, centralny rejestr polis, kolorowy druk laserowy
2023 Nowy tekst tutaj
Opinie

Co mówią moi klienci

“Profesjonalne usługi ubezpieczeniowe to pierwsza definicja jak mi przychodzi do głowy. Serdecznie polecam usługi Pana Bogdana Anasiewicza.”
Marek Radziszewski
Lublin
“Wieloletnia współpraca na najwyższym poziomie. Ekspresowe wyszukiwanie najlepszych ofert na potrzeby mojej firmy. Z przyjemnością polecam usługi Agencji Ubezpieczeniowej Pana Bogdana Anasiewicza.”
Paweł Piasecki
Lublin
“Jest znakomitym partnerem dla naszych klientów, profesjonalnie doradza i dba o osoby, które obdarzyły go zaufaniem. Zachęcam do kontaktu z Panem Bogdanem, jestem pewien że otrzymacie Państwo kompletną i rzetelną informację na temat naszej oferty – a w przypadku decyzji o rozpoczęciu współpracy najlepszy możliwy serwis w zakresie ubezpieczeń.”
Robert Zegar
Lublin
“Pan Bogdan Anasiewicz wykazuj.ę się wysokim zaangażowanie oraz profesjonalizmem w swojej pracy, a także życzliwym i uczciwym podejściem do klientów. Na podstawie dotychczasowej współpracy polecamy Agencję Ubezpieczeniową – Bogdan Anasiewicz jako godnego zaufania partnera.”
Mariusz Wiśniewski
Lublin